+38(097) 353 77 74,
+38(093) 180 12 78,
+38(066) 268 87 24,

 

Про нас

Наша служба доставки квітів і подарунків по Україні розпочала свою роботу ще в 2005 році і до сьогодні успішно виконує свою роботу і вдосконалюється , залишаючись лідером серед компаній на ринку флористики . Ми займаємося доставкою квітів , кошиків з фруктами , квіткових композицій , цукерок , та інших подарунків. Ми виконуємо доставку по всій Україні . Ваше замовлення може бути виконане вже через 3-4 години з моменту оформлення замовлення.

Ми працює згуртованою командою , яка складається тільки з професіоналів своєї справи. Ми завжди твердо відповідаємо всім вимогам елітної служби доставки . Ми працюємо за принципами :

- Квіти закуповуються індивідуально під кожного клієнта , після оформлення замовлення та оплати - це гарантія якості і свіжості квітів

- Сувора звітність по замовленнях на кожному рівні виконання

- Відповідність усім вимогам клієнта з приводу організації та виконання доставки

- Жорсткий контроль за точність виконання замовлення кур'єрами

Ми відповідальні за якість нашого сервісу! Наші фахівці працюю злагоджено і точно , виконуючи всі Ваші вимоги і вказівки . Наша компанія є не тільки самою надійною у сфері флористики та доставки , а й прогресивною , ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам .

 
 
 
 
Завантаження...